Teknoloji

Forever Skies’tan PS5 sahiplerine müjde! Geliştirici Ekibi Açıklandı: PS5’e Geliyor!

Yaklaşık 6 ay önce Steam üzerinden erken erişime açılmış olup, 2024 yılında son versiyonuna ulaşması bekleniyor. Sonsuza Kadar Gökyüzü ‘dan yeni haberler var! Oyun geliştirici ekibi Evden uzak adresinden gelen bilgiye göre Forever Skies, yakın zamanda erken erişimden çıkıp son sürümüne ulaşacak. Geliştirici ekipten gelen bir diğer haber ise PlayStation 5 sahiplerini sevindirecektür

“Gizli çalışıyorduk”

Forever Skies ekibi bir basın bülteninde Forever Skies’ın PC erken erişiminden çıktığında şunları söyledi: PS5’e özel İlk kez sahneye çıkacağını duyurdu. Tabii bu bir haber PlayStation 5 sahiplerini sevindirecek olsa da Xbox cephesindekileri üzüyor..

Bu yıl erken erişim süresinin yakın zamanda sona ermesi beklenen Forever Skies, özellikle No Man’s SkyVe Subnautica Hayranların hoş karşıladığı bir yapım. B. Birinci şahıs bakış açısıyla oynanan bir bilim kurgu hayatta kalma oyunu Forever Skies, artık Steam’de erken erişime açıldı. Peki Forever Skies’ı PC’de oynamak isteyenlerin sahip olması gereken sistem özellikleri nelerdir?

Forever Skies’ın Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

minimum sistem gereksinimleri

İŞLETİM SİSTEMİ:Windows 10/11
İşlemci:Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
Hafıza:12 GB RAM
Depolamak:31 GB
Ekran kartı:RX 580 8GB VRAM / GeForce GTX 1060 6GB VRAM

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

İŞLETİM SİSTEMİ:Windows 10/11
İşlemci:Intel Core i7-7700K / AMD Ryzen 7 3800X veya daha iyisi
Hafıza:16 GB RAM
Depolamak:31 GB
Ekran kartı:RX 5700-XT / GeForce RTX 2070 / Intel Arc A770 veya daha iyisi

Erken Erişim Nedir?

Erken Erişim aşamasında olan bir oyun, Gelişim boyunca önemli ölçüde değişebilir veya hiç değişmeyebilir. Eğer bu aşamada oyunu oynamaya pek hevesli değilseniz oyunun geliştirme aşamasında ilerlemesini beklemek isteyebilirsiniz. Öte yandan, geliştirilirken oyunda yer alarak hızlı bir şekilde erişebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

haber-pertek.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu